העולם שלנו

אבלולו היה משחק ילדים בו היינו משחקים כשהיינו קטנים, אחד הילדים היה רודף אחרי כולם עם הידיים למעלה וצועק “אבלולו בא”… כולם היו בורחים, רצים, צועקים, צוחקים ואני פחדתי כל כך מהשד הנורא,

הסיפור של אבלולו הוא עליי, על הפחדים האישיים שלי, החרדות ועל התהליך שבדרך להתמודדות עם הפחד.

הפחד שניהל אותי- הפחד להעז!

היום בחרתי לשים את אבלולו בפרונט, לתת לו במה ולנהל אותו במקום שהוא ינהל אותי. 

בגיל 40 העזתי להגשים חלום ישן והקמתי מותג אופנה לנשים וילדים שמספר אותי ואת ה”אני מאמין” שלי.

הלקוחות של אבלולו הם אנשים שמעיזים! שמתמודדים עם הפחד, שמקבלים את עצמם כמו שהם ובוחרים להיות מה שבא להם – הם עצמם! בעצם הם הילדה שתמיד חלמתי להיות…

לאבלולו יש 4 מוטיבים / סמלים מובילים שמאפיינים את המותג והלקוח:

הציפור = מסמלת חופש,

היד = מסמלת הצלחה (כמו הציידים שהיו חוזרים מצייד ומטביעים את כף היד על קיר המערה ובכך מספרים שהצליחו במשימה) 

העין = ביטחון והגנה

הלידר, ראש השבט = בטחון עצמי, זה שמוביל

אלו גם הקווים שמנחים אותי היום וזו גם אחת הסיבות שלאחר המון שנים כשכירה בתחום האופנה העזתי לצאת לדרך עצמאית ולהגשים את עצמי.

אבלולו קיים בתוך כל אחד מאיתנו הוא חלק מאיתנו ,צריך ללמוד לחיות איתו, לקבל אותו או בעצם לקבל את עצמנו וכמובן שלקבל את האחר.

MI&ME = אני ומיה (בתי האמצעית) שכל כך אוהבת בגדים, פשניסטה קטנה. יום אחד מיה אמרה לי “אמא אני רוצה שמלה כמו שלך” – אז עשיתי לה ומשם בא הקונספט של אמא ובת לובשות אותו הדבר.

הייחודיות בקולקצייה הינה הדרך, לחזור אחורה בזמן , שילוב בין קידמה לקדם ,FUSION, שילוב בין עולמות, ישן וחדש, הומור ורצינות, מודרני ועתיק. רב הבדים מיוצרים מאפס, אריגה בנול ידני, BLOCK PRINT – דפוס בחותמות מגולפות בעץ. העבודת יד שומרת על האוטנתיות, התחושה שבבד הזה יש קסם, מגע אישי, יחד עם זאת הגרפיקות מודרניות והגזרות מינימלסטיות,  אריגת בדים שטופים במראה USED עם חוטי זהב מטאליים, גימור פרנזים חרוכים מלופפים בחוטי לורקס כסף ואפילו ציוריים משותפים של מיה ושלי מודפסים בטכניקת סובלימציה מודרנית. הסוד הוא בנוחות ובפרטים הקטנים ואיכות היא מילת המפתח.

גם ההתנהלות העסקית שלי היא FUSION, שילוב נסיעות בין ארצות הייצור: הודו, סין, ירדן וישראל (תהליכי פרודוקציה, מפעלים, שווקים, יצירת בדים והשראה) לבין ניו יורק, LA ווגאס (תערוכות, מכירה, עסקים). הקולקצייה נמכרת היום באונליין, בבוטיקים ובבתי מלון בישראל, בארה”ב, בבלגיה ובערב הסעודית.

ההשראה שלי תמיד היתה מתרבויות עתיקות מסביב לעולם, ממנהגים, שבטים, תכשיטים, שטיחים והום דקור, טקסטורות מטריפות אותי, אוהבת לגעת בחומר, יש לי תשוקה לחומרים טקסטורות וצבעים.

היום העסק גדל והפך לעסק משפחתי, וערן בעלי והשותף שלי בחיים מנהל את העסק. 

כך שלפעמים חלומות מתגשמים,

תעיזו!!!

ענבל כספי מילר

מייסדת החברה ומעצבת אופנה

inbal@iloveabalulu.com

Close
Cart (0)

No products in the cart. No products in the cart.התחל צ'אט
1
צ'אט עם נציג
היי, ברוכה הבאה לאתר!
איך אוכל לעזור?